image

Globalscope Partners

Aventis Capital to członek Globalscope Partners, sieci firm doradczych obejmującej ponad 500 doświadczonych doradców z 43 krajów na całym świecie.

Europa

Ateny, Grecja

Pantelis Papageorgiou

First Athens Corporate Finance SA
Partner

Jesteśmy niezależną firmą doradztwa transakcyjnego z siedzibą w Atenach. Założona w 2010 r. przez doświadczonych specjalistów o udokumentowanych osiągnięciach finansowych i operacyjnych, świadczymy wyspecjalizowane usługi z dziedziny finansów korporacyjnych, inwestycji i rozwoju strategicznego. Zespół zarządzający oferuje wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania aktywami, private equity, finansów korporacyjnych oraz doradztwa IPO. Ponadto kierownictwo ma duże doświadczenie w dziedzinie logistyki, technologii, marketingu mobilnego i reklamy, opieki zdrowotnej, mediów, żywności i handlu elektronicznego.

Barcelona, Hiszpania

César Prado

NEXT Corporate Finance
Partner

Firma NEXT Corporate Finance została założona przez trzech byłych menedżerów największego, hiszpańskiego banku inwestycyjnego. Główna siedziba mieści się w Barcelonie. NEXT Corporate Finance zapewnia kompleksową i dostosowaną do potrzeb klienta obsługę w obszarze Corporate Finance. Od ponad dwóch dekad nasz zespół oferuje usługi doradcze w zakresie Corporate Finance na hiszpańskim rynku transakcyjnym. Działając w wielu sektorach przemysłowych, NEXT Corporate Finance posiada bogate doświadczenie w dziedzinie fuzji i przejęć oraz pozyskiwania funduszy, a także solidną pozycję na rynku Private Equity.

Budapeszt, Węgry

Péter Karli

Heal Partners
Partner

Heal Partners Ltd. jest niezależną firmą doradczą w Europie Środkowej i Wschodniej. W ciągu ostatnich 15 lat nasi doradcy zdobyli bogate doświadczenie w zarządzaniu wiodącymi na rynku bankami inwestycyjnymi i doradztwie finansowym w zakresie doradztwa transakcyjnego, wyceny przedsiębiorstw i modelowania finansowego. Aby zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości, skupiamy się przede wszystkim na  kluczowych branżach: Farmaceutyki i Telekomunikacji, Mediów i Technologii, Logistyki i Dystrybucji.

Bukareszt, Rumunia

Sotiris Chatzikadis

First Southeast Investment Partners
Partner

strona internetowa:
http://www.firstseip.com/

Düsseldorf, Niemcy

Henning von Poser

Transfer Partners Group
Partner

Grupa Transfer Partners doradza właścicielom firm, firmom rodzinnym, międzynarodowym grupom i firmom typu private equity w transakcjach krajowych i międzynarodowych. Nasza siła leży w naszym indywidualnym podejściu do doradztwa w zakresie złożonych zadań w dziedzinie finansów korporacyjnych. Ponadto świadczymy usługi doradztwa księgowego i podatkowego. Nasze szerokie doświadczenie i interdyscyplinarny know-how w obsłudze transakcji gwarantują udane i poufne postępowanie, które jest ściśle skoordynowane z potrzebami naszych klientów.

Erywań, Armenia

Manuk Hergnyan

EV Consulting
Partner Zarządzający

EV Consulting to butik inwestycyjny, który obsługuje firmy aspirujące do przejścia na kolejny poziom konkurencyjności i innowacyjności.
Partnerzy EV Consulting współpracują z przedsiębiorcami w celu identyfikacji ich potencjalnych kierunków rozwoju.
EV Consulting wzbogaca swoją ofertę usług za pośrednictwem Centrum Badawczego EV. Centrum Badawcze EV to zespół koncentrujący się na badaniu konkurencyjności. EV jest instytucją partnerską Global Competitiveness and Benchmarking Network w ramach Światowego Forum Gospodarczego.

Hamburg, Niemcy

Michael Moritz

Carlsquare GmbH
Partner Zarządzający

Carlsquare GmBH doradza średnim i wielkim przedsiębiorstwom oraz ich właścicielom w strategicznych akwizycjach lub sprzedaży przedsiębiorstw. Trzej partnerzy zarządzający i szesnaście pracowników pracuje w biurach w Hamburgu i Monachium. Dzięki interdyscyplinarnemu podejściu i głębokiemu zrozumieniu rynku, Carlsquare stała się jednym z wiodących doradców finansowych w Niemczech. Carlsquare wdraża kompleksowe “projekty transakcyjne” i uznane na świecie techniki wyceny przedsiębiorstwa w celu osiągnięcia najlepszych warunków transakcji dostosowanych do celów klienta.

Helsinki, Finland

Mikko Bergman

Summa Capital
Partner

Summa Capital jest butkiem inwestycyjnym z siedzibą w Helsinkach w Finlandii. Oferujemy najwyższej jakości usługi w transakcjach typu M&A, zbycia, finansowania i transakcji na rynku kapitałowym. Od momentu powstania w 2003 r. firma Summa Capital stała się jednym z wiodących doradców finansowych w Finlandii. Większość naszych zleceń to międzynarodowe transakcje transgraniczne. Naszą klientelę obejmują firmy z sektora private equity, instytucje finansowe, fińskie i międzynarodowe spółki notowane na giełdzie oraz prywatne. Oferujemy wysokiej jakości, kompleksowe usługi dostosowane do potrzeb naszych klientów. Nasza praca opiera się na czterech fundamentach: zaufaniu, uczciwości, kreatywności i wiedzy.

Helvoirt, Holandia

Frank van Goethem

Stratégique
Partner

Strategique jest firmą doradczą w sektorach finansów i strategii finansowej. Zapewnia wsparcie dla firm i przedsiębiorstw z punktu widzenia maksymalizacji wartości dla akcjonariuszy. Dzięki przeprowadzeniu ponad 100 transakcji dysponujemy dużym doświadczeniem z zakresu wyceny przedsiębiorstw jak i doradztwa na rynku M&A, zarówno w zakresie nabycia, jak i zbycia udziałów przedsiębiorstwa.

Kerzers, Szwajcaria

Fritz Loeffel

InternationalScope Ltd.
Partner

InternationalScope Ltd znajduje się w Bernie, stolicy Szwajcarii. Jesteśmy również związani z CGZ – Consulting Group Zurich, który świadczy dla nas usługi z zakresu konsultingu strategicznego oraz reprezentuje nas w Zurychu. Prowadzimy działalność w niemieckich i francuskojęzycznych regionach Szwajcarii. Oferowane usługi: fuzje i przejęcia, doradztwo dla przedsiębiorców, corporate finance, doradztwo podatkowe, audyty i usługi powiernicze.

Kopenhaga, Dania

Jørgen Beuchert

Dansk Merchant Capital
Dyrektor Zarządzający

Dansk Merchant Capital (“DMC”) jest firmą zajmującą się doradztwem transakcyjnym specjalizującą się w M&A, ECM, DCM, ofertach publicznych, doradztwie dłużnym i inwestycjach. DMC działa jako firma zajmująca się kapitałem handlowym, koncentrując się na dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań. DMC działa we wszystkich sektorach, koncentrując się na sektorze finansowym.

Kijów, Ukraina

Dmitriy Baranovskiy

Capital Times
Partner

Capital Times jest firmą doradztwa finansowego specjalizującą się w bankowości inwestycyjnej oraz innych usługach finansowych zarówno dla klientów instytucjonalnych jak i prywatnych. Biura Capital Times znajdują się w Kijowie (Ukraina) i Mińsku (Białoruś). Capital Times zapewnia swoim klientom doradztwo najlepsze w swojej klasie poprzez wyższą innowacyjność, doświadczenie i dogłębną znajomość branży i rynku fuzji i przejęć. Capital Times jest w pełni niezależną firmą założoną w 2006 roku przez Siergieja Goncharevich i Erika Nayman. W 2014 roku firma stała się częścią globalnej sieci firm doradczych Globalscope. Dzisiaj, spółka postrzegana jest jako wiodący doradca z zakresu fuzji i przejęć na rynkach w Ukrainie i Białorusi według Preqveca i Mergers.ru (2013). Capital Times jest członkiem założycielem ukraińskiej Venture Capital Association i członkiem Amerykańskiej Izby Handlowej na Ukrainie (ACC).

Leuven, Belgia

Koen Vanclooster

Common Ground
Partner

Common Ground jest firmą doradczą w sektorze M&A. Pomagamy firmom średniej wielkości w kluczowych transakcjach. Będąc w 100% zaangażowanymi partnerami staramy się dążyć do zapewnienia skutecznej realizacji transakcji maksymalizującej wartość dla naszych klientów. Posiadając doświadczenie finansowe i biznesowe, głęboko rozumiemy obawy naszych klientów.

Lisbon, Portugal

Diego Hernando

Bluemint Capital
Partner

Bluemint Capital świadczy usługi doradcze z zakresu finansów korporacyjnych od fuzji i przejęć do restrukturyzacji przedsiębiorstw, poprzez finansowanie dłużne i kapitałowe po doradztwo na rynkach kapitałowych. Zadania przez nas podejmowane często opierają się na naszej szerokiej wiedzy z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem i zawierają porady strategiczne, programy restrukturyzacji i wskazówki dotyczące wyceny dla klientów korporacyjnych.

Londyn, Wielka Brytania

Jim Keeling

Corbett Keeling
Dyrektor Generalny

Corbett Keeling jest firmą doradztwa finansowego koncentrująca się na doradztwie zespołom zarządzającym przy przejęciach oraz właścicielom w trakcie sprzedaży lub innego zbywania udziałów przedsiębiorstwa.

Londyn, Wielka Brytania

Paddy MccGwire

Silverpeak IB
Partner Zarządzający

Silverpeak doradza innowacyjnym, szybko rozwijającym się firmom technologicznym w dziedzinie M&A i finansowania, łącząc wiedzę sektorową, relacje i doświadczenie opearcyjne. Służymy doradczym potrzebom firm działających w sektorze technologii (zwłaszcza firmom na etapie wzrostu, zarówno giełdowych, jak i prywatnych), sponsorom finansowym (zwykle funduszom private equity i venture capital) oraz firmom, które chcą rozwijać swoją działalność poprzez inwestycje lub przejęcia. Zazwyczaj pracujemy nad transakcjami typu M&A, zarówno sprzedażą, jak i kupnem, za które nasi klienci cenią naszą kombinację wsparcia lokalnego i globalnego zasięgu.

Luksemburg, Luksemburg

Daniel Schneider

Tenzing Partners SA
Partner

Tenzing Partners to butik inwestycyjny z biurami w Luksemburgu, Paryżu i Londynie, oferujący usługi M&A oraz pozyskiwania funduszy dla MŚP i Inwestorów Finansowych. Tenzing Partners – jako członek międzynarodowej sieci firm doradczych Globalscope – współpracuje z doradcami finansowymi i biznesowymi na całym świecie.

Mediolan, Włochy

Giuseppe Benedetti

Benedetti & Associates
Partner

Benedetti & Associates jest firmą doradczą świadczącą usługi z zakresu finansów korporacyjnych i usług M&A, a także rozwoju strategicznego przedsiębiorstwa w różnych gałęziach przemysłu, oferując specjalistyczną wiedzę na temat rynku włoskiego.

Mediolan, Włochy

Matteo Giannobi

Palladio Corporate Finance
CEO

Palladio Corporate Finance jest oddziałem grupy Palladio Finanziaria specjalizującej się w projektowaniu, rozwijaniu i wykonywaniu transakcji finansowych oraz ich finansowaniu. Zespół składa się z profesjonalistów posiadających doświadczenie z wielu sektorów przemysłu oraz bogatą wiedzę finansową zdobytą w bankach inwestycyjnych i korporacjach przemysłowych. Stabilna struktura kapitałowa grupy oraz relacje z wiodącymi instytucjami finansowymi i międzynarodowymi operatorami przemysłowymi pozwalają na pomoc klientom w określaniu i wykonywaniu transakcji z zakresu fuzji i przejęć przedsiębiorstw zgodnie z ich strategicznymi celami.

Moskwa, Rosja

Konstantin Dzhimbinov

RB Partners
Partner

RB Partners jest międzynarodową grupą firm utworzoną w 2004 r. przez managerów największych rosyjskich instytucji finansowych (Alfa Group, Interros Group, VTB) oraz partnerów międzynarodowych koncernów audytorskich i konsultingowych (PwC i EY). RB Partners świadczy usługi doradztwa inwestycyjnego dla rosyjskich i międzynarodowych firm, doradztwo w zakresie zarządzania wiodącymi rosyjskimi instytucjami finansowymi oraz zarządza inwestycjami typu venture w fazach “seed” i “wczesnych”, opartych na innowacyjnych rozwiązaniach informatycznych. Od 2004 r.  RB Partners pomyślnie doprowadzili do podpisania ponad 60 transakcji M&A o wartości przekraczającej 1,7 mld USD w imieniu międzynarodowych i rosyjskich inwestorów instytucjonalnych. Grupa RB Partners zatrudnia ponad 100 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Biura Grupy znajdują się w Moskwie, Sankt Petersburgu i San Mateo (Kalifornia, USA). Partnerzy RB Partners należą do Globalscope od 2010 roku.

Monachium, Niemcy

Franz Günther

CCI Management
Partner

Jako firma usługowa z doświadczeniem doradczym i wdrożeniowym CCI MANAGEMENT opracowuje i realizuje plany strategiczne dla swoich klientów. Typy usług które świadczymy dla naszych klientów obejmują:

• Konsultacje strategiczne, restrukturyzacja i inne usługi zwiększające wartość firmy i generujące wzrost firmy

• Fuzje i przejęcia oraz strategiczne sojusze, które przynoszą strategiczne i ekonomiczne korzyści / efekty synergii dla naszych klientów, w tym: Nabycie lub zbycie udziałów lub spółek, fuzje, wspólne przedsięwzięcia lub współpraca i outsourcing.

• Rozwiązania sukcesu korporacyjnego przez menedżerów zarządzających lub zarządzających wykupem lub inwestorów strategicznych

• Pomijanie luk w zarządzaniu, wakatach i następczych problemach.

CCI MANAGEMENT świadczy usługi dla dużych, średnich i małych firmy prowadzących działalność w kraju i za granicą we wszystkich gałęziach i sektorach działalności biznesowej.

Paryż, Francja

Hervé Le Roy

CMW Corporate Finance
Prezes

CMW Corporate Finance jest firmą świadczącą doradztwo z zakresu fuzji i przejęć przedsiębiorstw, skupiając się na średnich przedsiębiorstwach. Założona w 1986 roku firma CMW International zdobyła bogate doświadczenia poprzez wiele udanych transakcji na rynku MŚP zarówno we Francji jak i na całym świecie. We wrześniu 2010 r. Firma CMW International stała się CMW Corporate Finance. Naszymi klientami są duże korporacje, dyrektorzy, nabywcy i firmy private equity. CMW Corporate Finance jest członkiem globalnej sieci firm doradczych – Globalscope oraz pozostaje jej jedynym partnerem na terenie Francji. Globalscope obecny jest w większości dużych miast na świecie (Londyn, Mediolan, Amsterdam, Madryt, Hamburg, Nowy Jork, Bombaj, Kapsztad, Pekin, São Paulo i wiele innych).

Paryż, Francja

Rodolphe Ossola

Atout Capital
Partner Zarządzający

Atout Capital jest firmą doradczą ds. finansów korporacyjnych dla małych i średnich francuskich przedsiębiorstw. Założona na początku 2000 roku zapewnia pełen zakres usług doradczych z zakresu fuzji i przejęć, doradztwa z zakresu pozyskiwania różnych źródeł finansowania, transakcji na rynku kapitałowym.

Praga, Czechy

Albert Michael Rostock-Poplar

Venture Investors Corporate Finance
Partner, Założyciel

Dział bankowości inwestycyjnej Venture Investors Corporate Finance oferuje pełen zakres usług finansowych dla szerokiego grona klientów, przedsiębiorców i korporacji.

Poprzez nasze stowarzyszone biura i osobiste relacje działamy w większości krajów Europy, Azji i USA. VI CF oferuje doradztwo z zakresu fuzji i przejęć, wpiera przedsiębiorstwo zarówno podczas procesów IPO jak i wyjść z giełdy poprzez bogatą sieć zaufanych banków stowarzyszonych. VICF posiada szeroką wiedzę w wielu gałęziach przemysłu. Naszym klientom oferujemy wartość dodaną w postaci wieloletniego doświadczenia i wiedzy z zakresu bankowości inwestycyjnej.

Sztokholm, Szwecja

Anders Elgemyr

Carlsquare AB
CEO

Carlsquare AB oferuje usługi z zakresu finansów korporacyjnych, analizy i badania rynku kapitałowego i posiada ponad 75 lat łącznego międzynarodowego doświadczenia z branży finansowej. Organizacja składa się z dziesięciu doświadczonych pracowników pracujących poprzednio w tak wybitnych instytucjach jak JP Morgan, Aberdeen Asset Management, Fischer & Partnerzy, Danske Bank, Kaupthing Bank i Nordea. Rozróżniamy się od innych doradców ds. M&A, działając jako długoterminowy partner finansowo-strategiczny dla naszych klientów. Wykonujemy zarówno transakcje kupna i sprzedaży, jak i Doradztwo Dłużne. Posiadamy unikalną kompetencję i wieloletnie doświadczenie w organizacji pozyskiwania finansowania w związku z transakcjami w zakresie M&A.

Tbilisi, Gruzja

Aieti Kukava

Alliance Group Capital
CEO

Założona w 2006 r. AGC jest bankiem inwestycyjnym typu boutique, oferującym usługi w zakresie fuzji i przejęć, doradztwo strategiczne i podwyższenie kapitału dla firm zainteresowanych możliwościami wzrostu i osiągnięcia optymalnej efektywności operacyjnej przedsiębiorstwa. AGC stara się wykorzystywać wszystkie dostępne zasoby, przekraczając oczekiwania klientów. AGC posiada rozbudowaną sieć kontaktów z lokalnymi i międzynarodowymi instytucjami finansowymi. Strategiczna przewaga konkurencyjna na rynku M&A leży w rozwijaniu zaawansowanych usług bankowości inwestycyjnej, pozwalając na utrzymanie wiodącej pozycji w doradztwie transakcyjnym.

Tel Awiw, Izrael

Ilan Nir

Portofino Investments
Założyciel i Partner

Założona w 2003 roku przez Ilana Nira i z siedzibą w Tel Awiwie, Portofino jest jedną z największych firm doradczych w Izraelu koncentrującą się wyłącznie na bankowości inwestycyjnej i działającą zarówno w Izraelu, jak i na całym świecie. Szeroka wiedza i kreatywne myślenie pozwala Portofino na efektywne działania w celu opracowania optymalnych struktur transakcji w złożonych sytuacjach finansowych, w tym fuzji, przejęć, zbycia i restrukturyzacji, a także zwiększenia kapitału lub zadłużenia poprzez rynki publiczne lub prywatne. Portofino jest doświadczonym zespołem, posiadającym liczne kontakty z wiodącymi firmami prawniczymi i księgowymi, inwestorami instytucjonalnymi, funduszami PE, rodzinnymi biurami, osobami o wysokiej wartości netto (HNWI) i innymi.

Trondheim, Norwegia

Bjørnar Reitan

Impello Management AS
Partner

Impello Management jest niezależną firmą doradczą, działającą w sektorze doradztwa strategicznego, transakcyjnego oraz finansowego. Pomagamy właścicielom firm, inwestorom, zarządzającym i przedsiębiorcom w sektorach takich jak energia, przemysł naftowo-gazowy, technologie informacyjno-komunikacyjne, akwakultura i przemysł morski.

Impello ma 8 pracowników z ponad 75-letnim doświadczeniem. Mamy szeroką historię, która obejmuje uruchomienie i finansowanie nowych firm, strategię i rozwój biznesu dla firm zajmujących się tworzeniem zaawansowanych technologii, a także analizę finansową, modelowanie i wycenę dla szerokiego grona klientów branżowych. Od momentu powstania firmy w 2005 roku uczestniczyliśmy w ponad 100 transakcjach i przeprowadziliśmy ponad 300 konsultacji na zlecenie.

Impello jest firmą niezależną od jakiejkolwiek instytucji finansowej. Umożliwia to doradztwo naszym klientom bez zagrożenia konfliktu interesów.

Zagrzeb, Chorwacja

Andrej Grubišić

Grubisic & Partners
Partner Zarządzający

GRUBISIC & Partners Ltd. tworzy zespół ekspertów o szerokiej wiedzy z zakresu finansów i inwestycji korporacyjnych. Naszą specjalizacją są fuzje i przejęcia, gdzie wspieramy klienta podczas całego procesu transakcyjnego (przygotowanie, realizacja, zamykanie), doradztwo finansowe w zakresie sprzedaży lub pozyskiwania firmy, pozyskiwania kapitału na cele korporacyjne lub projektowe, przygotowanie modeli finansowych i wyceny firm, usługi due diligence oraz restrukturyzacja finansowa.

Zurych, Szwajcaria

IFBC

Thomas Vettiger
Partner

IFBC jets butikiem inwestycyjnym specjalizuje się w praktycznym wdrażaniu koncepcji Corporate Finance. W swojej pracy wykorzystuje know-how oraz długoletnie doświadczenie w projektach transakcyjnych.

Oisterwijk, Holandia

Martijn Peters

DEX international M&A
Dyrektora Zarządzający

DEX International M&A jest firmą doradczą w zakresie transakcji i strategii rozwoju przedsiębiorstw. Współpracujemy z renomowanymi holenderskimi przedsiębiorcami, zarówno w obszarze zbywania udziałów firmy jak i poprzez akwizycje oraz planowanie strategii rozwoju przedsiębiorstwa. Ponad 70% przeprowadzanych przez nas transakcji dotyczy współpracy transgranicznej.

Ameryka Północna i Południowa

Buffalo, Stany Zjednoczone

Russell D'Alba

Paramax Corporation
Prezes

Paramax jest firmą doradztwa transakcyjnego. Nasz personel składa się z profesjonalistów posiadających niezrównaną wiedzę i doświadczenie w zakresie realizacji transakcji w wielu branżach. Od 1992 roku firma Paramax konsekwentnie wykazuje zdolność do przeprowadzania transakcji sprzedaży, kupna i doradztwa strategicznego. Poprzez wykorzystanie sprawdzonych planów wdrożeniowych i narzędzi analitycznych zapewniamy maksymalizację wartości przedsiębiorstwa. Nasi specjaliści mają duże doświadczenie na rynku pośrednim, przeprowadzając transakcje o wielkości od 5 do 500 milionów dolarów.

Dallas, Teksas, Stany Zjednoczone

Roger Whittaker

Allegiance Capital Corporation
Prezes

Allegiance Capital Corporation jest butikiem inwestycyjnym doradzającym przedsiębiorstwom na rynku M&A. Nasze doświadczenie operacyjne łączymy z finansową wiedzą i bezlitosną ciężką pracą, aby osiągać wyniki przekraczające Państwa oczekiwania.

Poprzez bycie członkiem Globalscope, globalnej sieci firm doradczych, Allegiance Capital Corporation pomaga firmom w każdym aspekcie sprzedaży i finansowania działalności gospodarczej, w tym: restrukturyzacji długów, finansowania pośredniego, realizacji wykupów lewarowanych, strategicznego partnerstwa, doradztwa i innych powiązanych usług.

Los Angeles, Stany Zjednoczone

Lloyd Greif

Greif & Co.
Prezes

Założona w 1992 roku firma Greif & Co. jest butkiem inwestycyjnym założonym w Los Angeles, której celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług doradztwa finansowego, tak aby sprostać potrzebom średniej wielkości firmom. Ze względu na dynamiczne tempo wzrostu małych i średnich przedsiębiorstw istnieje potrzeba profesjonalnej reprezentacji bankowości inwestycyjnej na każdym etapie życia przedsiębiorstwa: powstania/kształtowania się firmy, wysokiego wzrostu oraz dojrzewania.

Medina, Stany Zjednoczone

Al Melchiorre

MelCap Partners, LLC
Założyciel i Prezes

Założona w 2000 roku firma MelCap Partners jest firmą doradczą ds. bankowości inwestycyjnej zaangażowaną w dostarczanie innowacyjnych usług doradczych w zakresie finansów przedsiębiorstw dla firm o wielkości od 10 do 250 milionów dolarów. Świadczone usługi obejmują doradztwo w zakresie M&A, finansowania transakcji a także ogólne usługi doradcze, w tym wyceny przedsiębiorstw i oceny wykonalności. Zespół MelCap składa się z grupy doświadczonych profesjonalistów, którzy dostarczają wysokiej jakości usługi z zakresu bankowości inwestycyjnej.

Montevideo, Uruguay

Paul Elberse

Ficus Capital S.A.
Executive Partner

Ficus Capital is one of the leading pure focus investment banking boutiques in the southcone of Latin America. We have multiple strategic partnerships in different countries accross several industry sectors and provide -In-depth analysis as to industry, country, or specific investment opportunities-Creative and professional skills as to the structuring of investment opportunities in the region -Concrete ideas as to financing, as to raising investment or expansion capital -Concrete opportunities as to potential co-investors, partners, or project managers – M&A, innovative funding structures, corporate finance and investment advisory- Set up trust structures through Uruguay´s leading fiduciary agent (Fidential)

New York, Stany Zjednoczone

Kevin Centofanti

Brooks Houghton
Prezes

Brooks, Houghton & Company, Inc. (“BHC”) is a merchant banking firm dedicated to providing investment banking services and direct investment to middle market private and public companies, and emerging-growth companies. Formed in 1989, BHC emphasizes building long-term relationships with its clients by providing quality, innovative solutions to corporate finance needs, and recognizing the importance of relationships that are established through mutual trust and professional execution.

Panama, Panama

José Díaz

Insignia Financial Advisors, Corp
Partner Zarządzający

Insignia Financial Advisors to wyspecjalizowany butik doradztwa z zakresu finansów korporacyjnych z biurem w Panamie, obejmujący całą Amerykę Środkową i Karaiby. Insignia doradza klientom w ocenie i realizacji transakcji strategicznych, takich jak fuzje, przejęcia, podział, zbywanie aktywów, pozyskiwanie funduszy i partnerstwo strategiczne. Nasz zespół składa się z 4 partnerów i sześciu bankowców posiadających wyspecjalizowaną wiedzę w dziedzinie finansów, wyceny przedsiębiorstw, rachunkowości oraz bankowości, które łącząc z praktycznym podejściem zapewnia Insignia unikalną kombinację wiedzy i doświadczenia. Realizujemy złożone transakcje z szerokiego spektrum branż. Filozofia operacyjna Insignia opiera się na podstawowych wartościach: niezależności, uczciwości, niezawodności, zaufaniu i osiągnięciu wyznaczonego celu.

Sao Paulo, Brazylia

Mauricio Schutt

Pactor Finanças Corporativas
Partner

Pactor Finanças Corporativas działa jako doradca finansowy dla krajowych i międzynarodowych firm w ramach projektów związanych z zakupem, sprzedażą i połączeniem przedsiębiorstw, a także w definiowaniu lokalnych i zagranicznych strategii inwestycyjnych. Firma powstała w 1998 roku, skupiając się na sektorach ubezpieczeń i agrobiznesu, a dziś rozwija projekty w kilku innych segmentach przemysłu, handlu i usług. Nasza filozofia polega na świadczeniu usług w sposób przejrzysty, doskonały i efektywny, mając za główny cel maksymalizację wartości ważnej dla klienta.

Toronto, Kanada

Stephen Jakob

Osprey Capital Partners Inc.
Partner

Firma Osprey Capital, założona w 1998 roku, stała się jednym z wiodących w Kanadzie niezależnych, butików inwestycyjnych i doradców finansowych. Firma Osprey Capital ma biura w Toronto, Calgary, Winnipeg, Kolumbii Brytyjskiej i Nowej Szkocji. Nasi Partnerzy mają bogate doświadczenie z zakresu bankowości inwestycyjnej. W firmie Osprey Capital nasi partnerzy zrealizowali wiele transakcji związanych z finansowaniem i rynkiem M&A. Sukcesy Osprey Capital w organizacji finansowania swoich klientów wynikają ze zrozumienia potrzeb firm średniej wielkości oraz silnych, długotrwałych relacji z wiodącymi bankami, funduszami emerytalnymi, inwestorami instytucjonalnymi i funduszami private equity w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Europie. Nasi Partnerzy mają szerokie doświadczenie pozwalające właścicielom, menedżerom i spółkom w działalności na rynku M&A oraz we wszystkich aspektach przeprowadzania transakcji wykupu publicznego.

Azja

Mumbai, India

Jacob Mathew

MAPE Advisory Group Pvt Ltd
Managing Director

MAPE is a mid market investment bank focused exclusively on Mergers, Acquisitions, Capital Raising and financial & strategic advisory services to public and private companies. Set up in December 2001, MAPE has closed deals in industries as diverse as Pharmaceuticals, Technology, Financial Services and Engineering. Our clients include many of the larger corporations operating in India. Led by senior investment bankers, we provide value-added advisory and transactional services to help our clients identify and implement effective targeted transaction strategies.

Erywań, Armenia

Manuk Hergnyan

EV Consulting
Partner Zarządzający

EV Consulting to butik inwestycyjny, który obsługuje firmy aspirujące do przejścia na kolejny poziom konkurencyjności i innowacyjności.
Partnerzy EV Consulting współpracują z przedsiębiorcami w celu identyfikacji ich potencjalnych kierunków rozwoju.
EV Consulting wzbogaca swoją ofertę usług za pośrednictwem Centrum Badawczego EV. Centrum Badawcze EV to zespół koncentrujący się na badaniu konkurencyjności. EV jest instytucją partnerską Global Competitiveness and Benchmarking Network w ramach Światowego Forum Gospodarczego.

Tokio, Japonia

Josh Park

Traders Partners Inc.
Partner

Kaede Financial Advisory, zajmuje czwarte miejsce w rankingu japońskiego Financial Advisory w Thomson Reuter, oferując najwyższej jakości doradztwo z zakresu fuzji, przejęć i związanych z nimi usług doradcze w zakresie małych i średnich transakcji. Specjalizujemy się również w pozyskiwaniu funduszy private equity i funduszy infrastrukturalnych od inwestorów instytucjonalnych na całym świecie oraz doradzaniu w sprawie wtórnej sprzedaży lub restrukturyzacji portfeli inwestycji bezpośrednich. Ponadto Kaede jest założycielem grupy Asia M&A – sojuszu firm doradczych M&A, koncentrujących się na Azji, obecnie połączona z globalną siecią firm doradczych – Globalscope.

Hanoi, Vietnam

Nguyen Huu Hieu

Nexus Group
Prezes

Grupa Nexus jest niezależną firmą doradczą zarządzającą inwestycjami w sektorze M&A w Wietnamie. Grupa Nexus łączy w sobie 50-letnie międzynarodowe doświadczenie doradcze, które pomaga naszym klientom obniżyć koszty, zwiększyć wydajność i poprawić zarządzanie. Pomagamy naszym klientom w dogłębnym zrozumieniu otoczenia konkurencyjnego firmy. Współpracujemy ściśle z klientami w celu opracowania skutecznych strategii i projektowania struktur i procesów, tak aby wspierać realizację celów strategicznych. Pomagamy w najbardziej optymalny sposób zarządzać i przeprowadzać strategiczną restrukturyzację, przy minimalnym zakłóceniu pracy klientów. Pomagamy klientom inicjować i realizować zmiany poprzez metodologię podejścia zintegrowanego, obejmującą technologie “ludzie-proces”, aby obniżyć koszty, poprawić wydajność i zmniejszyć ryzyko dla ich firm. Ponadto, wykorzystując pogłębione doświadczenie zawodowe naszych specjalistów, rozbudowaną międzynarodową i lokalną sieć dystrybucyjną, a także lepszą wiedzę na temat rynków kapitałowych, Nexus Group pomaga naszym klientom w uzyskaniu kapitału niezbędnego do finansowania ich strategicznych inicjatyw biznesowych.

Jakarta Pusat, Indonesia

Fadjar Sutandi

NaXeL iPartners
Lead Partner

NaXeL iPartners facilitates cross border investment and M&A transactions to Indonesia. At NaXeL iPartners, we assist Indonesian corporations and shareholders in fund raising (debt, equity, mezzanine, structured financial products) and in searching for strategic partner to expand and grow their businesses. NaXeL iPartners also assists foreign investment fund, private equity, and strategic investor in finding the right investment target or partner to expand business in Indonesia. The key partners in the firm consist of seasoned investment banker and transaction lawyer in Indonesia. Moreover, to provide an extensive service, we work closely with a regional Investment Bank for any capital market related transaction and with a local notable transaction law firm on transaction legal matter.

Beijing, China

Jack Hu

Beijing HRS Consulting
President

Founded in 2003, we focus primarily on providing advisory services to small and middle sized companies, covering a wide range of industries, for their global market development needs in M&A cross border transactions; strategic alliance and joint venture establishment; market research and outsourcing; fund raising and international business co-operation.

Pune, India

Kamal Rungta

RCS Advisors (India) Pvt. Ltd.
CEO

RCS Advisors is a leading India based boutique Investment Bank that provides a wide range of services including cross border mergers & acquisitions, fund raising and India entry advisory. RCS has a diversified client base that includes small to large Indian & foreign companies and private equity funds operating in India. RCS Advisors is built on a rigorous intellectual platform and a truly broad global network, and reinforced by clients’ trust accumulated over years of unbiased board room advices. RCS was established in 2002 and is considered to be one of the most experienced M&A advisory firms in India having handled hundreds of assignments in last ten years. RCS operates under the principal that the trinity of financial, strategy and operational advice delivered by the same advisor can unlock vast economic value and stimulate optimal performance for its clients. RCS’ client list includes companies from a diverse range of industries such as manufacturing, pharmaceuticals, healthcare, IT & ITES, retailing, outsourced services, media & entertainment.

Seoul, Korea Południowa

Jack Yang

H-Partners Korea
Partner Zarządzający

Firma zajmująca się doradctwem inwestycyjny założona w październiku 2014. Znajduje się w Seulu, w Korei. Jest członekiem sieci partnerów Globalscope. Posiada ponad 15 lat doświadczenia na lokalnym i globalnym rynku finansowym.

Singapore, Singapore

Steven Lau

Stirling Coleman
Managing Partner

Stirling Coleman Capital Limited is an independent corporate finance advisory firm that specializes in providing corporate finance services to small and medium sized enterprises (SME). Founded in 2001 by a group of financial industry professionals with extensive experience in capital markets, Stirling Coleman is recognized as one of the leading advisers to SME. Headquartered in Singapore, we have registered representative offices in Hong Kong and Tokyo in Japan. We also have an extensive strategic network of international and local financial institutions within South East Asia, Greater China, Korea, Japan and Australia to cater to our clients’ needs. Since November 2003, we have successfully completed IPO/RTO of 28 companies on Singapore Stock Exchange (SGX) (including 22 companies from Greater China), raising a total of more than S$1.2 billion for the issuers. We have also advised companies from China, Singapore, Hong Kong, Australia, Malaysia and Taiwan for cross-border Mergers & Acquisitions (M&A) transactions. We are committed to provide quality advice to our clients, leveraging on our vast experience in corporate finance.

Afryka i Australia

Melbourne, Australia

Michael Ramsden

Terrain Capital
Dyrektor Zarządzający

Terrain Capital jest niezależnym, doradcą korporacyjnym świadczącym usługi dla australijskich firm średniej wielkości, zarówny tych które są publicznie notowane jak i prywatnych przedsiębiorstw.
Zazwyczaj doradzamy w transakcjach: Pozyskiwania kapitału, restrukturyzacje korporacyjne, fuzje i przejęcia, zarządzanie wykupami (MBO i MBI) oraz zbyciem aktywów

Sandton, Afryka Południowa

Andrew Jarvis

Fieldstone Africa

Chief Financial Officer

Fieldstone Africa is the leading independent investment bank and financial services provider in Africa. We have taken part in over US$12-billion worth of transactions across Africa In the 20 years since it established an investment banking practice on the continent. The initial Fieldstone firm began in the late 80’s in New York and London.Our client base ranges from small developers to large corporations and conglomerates, to investment funds and multilateral institutions. Our traditional emphasis has been on energy and infrastructure, but have more recently expanded into other sectors. We have steadily developed our M&A advisory work, and are intent on growing it substantially. We offer objective advice tailored to help our clients achieve optimal financial and strategic results based on their specific needs. Reputation and expertise are our biggest assets. Our local knowledge and insights, coupled with our global experience, position us to connect Africa to international capital markets, companies and opportunities.