image

Kariera w Aventis Capital

Jako dynamicznie rozwijający się butik inwestycyjny, chcemy stale powiększać nasz zespół o osoby bystre, ambitne i energiczne, które z entuzjazmem podchodzą do nowych wyzwań.

Cenimy wartości takie jak samodzielność, uczciwość oraz optymistyczne spojrzenie na świat.

Poszukujemy studentów oraz absolwentów studiów ekonomicznych, zainteresowanych międzynarodową karierą w doradztwie M&A, biegle posługujących się językiem angielskim, o zdolnościach analitycznych i kreatywnym podejściu do rozwiązywania problemów biznesowych. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w doradztwie biznesowym, bankowości inwestycyjnej, dziale sprzedaży lub firmie rodzinnej.

 

Oferujemy udział i zdobycie doświadczenia w międzynarodowych projektach fuzji i przejęć, wsparcie, coaching oraz profesjonalne szkolenia przeprowadzane przez doświadczony zespół.

Praca w szybko rosnącej firmie oraz przyjazna atmosfera nada tempa twojej karierze oraz gwarantuje satysfakcję z wykonania powierzonych obowiązków.

W trakcie rekrutacji zostaniesz poproszony o przygotowanie praktycznego zadania, które będzie podstawą do zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

 

Zobacz nasze aktualne oferty pracy:

M&A Analyst